Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je tento Notebook ACER dobrá volba?

Zdravím mám dotaz ohledně tohoto notebooku ACER http://www.alza.cz/acer-aspire-as5750g-2434g1tmnkk -cerny-d277108.htm#foto a zajímá jak to bude s jeho odolností a kvalitou jelikož jsem slyšel že to je horší značka oproti konkurenci a ještě byl by určen na normální práci WORD internet... možná nějaký hry když bude čas( NFS PS COD 4 a jiné).Díky

acer aspire je shitová řada notebooků. papírové parametry tě zajímat nemusí, je to laciný křáp.
(stejně jako msi, packard bell, emachines - abychom zkrátili výběr)

když už nutně potřebuješ vlastnit tuto shitovou značku, dívej se po jejich krámech co mají v názvu "timeline(x)".
nebo travelmate - ale z názvu soudím že nebudou pro hry.

pokud na tom potřebuješ především pařit hry, je to jedno, přehřátím chcípne všechno.