Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem htc wildfire - odblokovani

Pred svatky jsem koupil v hospode "levne" tento telefon a po case se na displeji objevila hlaska, ze je telefon zablokovan a tudiz nepouzitelny. Majitele pochopitelne nedohledam. Da se takto bloknuty telefon uvest do funkcniho stavu? Popr. jakym zpusobem, nebo kde by telefon v Praze zprovoznili.

Diky

Co mas, zamek SIM karty nebo je blokovano IMEI pro pouziti v CR? Je li blokovano IMEI zprovoznit to nelze, pokud ti nejaky specialista bude tvrdit ze ano a ty mu telefon odneses do jeho servisu, akorat z tebe vytahne nejake drobne, ale skonci to zaverem ze telefon nelze odblokovat.