Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Display

Zdravim vsechny zucastnene

Mel bych dotaz tykajici se slabe podsviceneho displaye u notebooku, je to prakticky mozne, nemuze se jednat pouze o softwarovou chybu ? Prpadne jak toto napravim.
Diky Petr

Kamarátovi sa stalo, že mu išlo slabo podsvietenie pod Windowsom, ale keď sa štartoval (bootoval) bolo normálne to podsvietenie. Skús si pridať podsvietenie na klávesnicí pri štartovaní, ak ti to tam nepôjde tak reklamuj notebook, ale môže to byť aj softwarom (potom preinštaluj Windows, alebo si prezri ešte nastavenia obrazovky -> či tam nemáš malí kontrast a tak).