Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opera mini - jak zakázat upgrade?

Po nějakém čase se mi při načítání stránek v opeře mini 4.2 objevuje odkaz na stáhnutí novější verze (4.4). Na tomto mobilu chodí pouze max. 4.3. Nevíte kde se dá zakázat v opeře mini kontrolování aktualizací? V nápovědě nic není, opera:config také ne. Že bych byl slepí...? A nevíte o nějaké stránce, kde se dá stáhnout starší verze opera mini v češtině (CZ), na stránkách mají pouze nejnovější 4.4, kterou nechci. Ideálně 4.3 cz (jar+jad). Děkuji.

Starší verze se dají stáhnout přímo z webu opery. Jenom je problém, že neexistuje stránka se všemi staršími odkazy. Takže adresy jsou: opera-mini-4.3.24214-advanced-cs.jar. Kde číslo verze se musí zadat (znát) + jar, jad. Soubor jad je nutný pro nahrávání do mobilu přes program gammu v linuxu = žádný Nokia PC Suite.

Příklad:

opera-mini-4.2.14912-advanced-cs.jad
opera-mini-4.2.14912-advanced-cs.jar
opera-mini-4.2.22714-advanced-cs.jad
opera-mini-4.2.22714-advanced-cs.jar
opera-mini-4.3.24214-advanced-cs.jad
opera-mini-4.3.24214-advanced-cs.jar
opera-mini-4.4.28002-advanced-cs.jad
opera-mini-4.4.28002-advanced-cs.jar

Ale stále to neřeší problém s aktualizacemi.