Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NAS a USB port

Nazdar, asi to bude trochu blba otazka, ale v tomto si nie som isty.
Ak mam nejaky klasicky NAS server (napr.: tento) a obsahuje USB port, je mozne tento port vyuzit aj na prepojenie NASu k PC priamo (teda ak nie je dostupna ziadna siet) a vyuzit ho ako klasicky USB externy disk, alebo tento USB port sluzi len k pripojeniu dalsich externych diskov pripadne inych periferii? Dik

asi sme sa nepochopili. Ja chcem prepojit cez USB ten NAS a nejake PC resp. notas. A ci potom v notase budem vidiet NAS ako nejaky externy disk.
Este to nemam doma, takze to nemozem vyskusat. Ja ho ani nejdem kupovat pre seba ale pre niekoho ineho a ten by to chcel vediet. Pokial to mozne nie je, tak sa viac (jemu) oplati kupit bezny USB externy disk.

Alebo ak aj nie cez USB, tak cez ethernet, cize priame spojenie.