Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Objevování již smazané složky.

Ahoj, kdysi jsem v notebooku měla složku s filmy,kterou jsem smazala. Jenže teď,když otevřu Tento počítač,tak tam ta složka zase je (prázdná),když jí smažu, tak se po pár dnech stejně zase objeví. Je to taková banalita,ale docela mě to znervózňuje, prosím nevíte jak bych to "znovuobjevování" mohla vypnout? :) Děkuji.

prozkoumal bych, jestli není něco takového nastaveno v registrech jako uživatelova systémová složka.
regedit:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders]
"My Video"= ?

nemáš nainstalovaný nějaký vychytralý hlídač registrů, "čistič" windows a podobný krám?

edit: kolegové na to asi kápli.