Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zapnout Notebok jinak??

Dobrý den
Mám Notebok Acer extensa 5220 101G08Mi a při jeho údržbě (čištění) se mi podařilo ulomit konektor od (destičky) na spouštění PC s led kontrolkama na HHD-CapsLock-NumLock.Tady je odkaz na foto http://www.ulozto.cz/12183502/panel-spusteni-a-ind ikace-by-zajdafree-jpg
Prosím dá se tento notebok zapnout jinak?Např. stisknutím kláves atd?A ještě prosím jestli víte,kde tuto destičku jako samostatný kus obědnat koupit?Propojení mezi základní deskou a destičkou mám nepoškozený v poho.
Moc Vám děkuji všem za odpovědi...a chválím,zde na poradne-net už sem se dopídil několika rad,takže taky Díky!!
amatér Zajdafree

Jak presne sa co ulomilo? konektor sa da zapajkovat ak sa utrhol cely, ak mas niekoho poruke kto ma mikropajku. ked sa ulomil len nejaky uchyt plocheho kabla tak sa to da uchytit trebars aj sparatkom :)
Alebo si odsleduj (alebo premeraj ohmmetrom) na tej doske ze ktore 2 kontakty plocheho kabla sli na ten powerbutton a spoj tie 2 kontakty pinzetou na kabli a notebook sa zapne.