Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Compaq 610 a Mac OS X Snow Leopard

Zdravím. Mám notebook HP Compaq 610 s verzí biosu:

BIOSVersion REG_SZ 68PVU Ver. F.08 BIOSReleaseDate REG_SZ 09/24/2009.

Postupoval jsem podle návodu na tonymacx86.blogspot.com
Bohužel nejsem zrovna odborník na počítače, takže se zádrhel dostavil poměrně rychle. Prolezl jsem BIOS křížem krážem a požadovanou změnu SATA na ACHI mode jsem prostě nenašel.
Po vložení CD s Ibootem a restartování PC mi najede bootovací obrazovka, při které bych měl prohodit CD Iboot za DVD s Macem. Bohužel PC zamrzne ještě před vložením DVD a po vložení DVD se nic neděje. Má tu někdo zkušenosti s instalací macu, kdo by měl čas mi nějak poradit? Úspěšně jsem rozchodil verzi iDeneb 10.1, ale potřebuju alespoň 10.6.8 kvůli instalaci Logic Pro. Nebraním se samozřejmě instalaci jakékoliv jiné verze. Díky

Bohužel podobná videa jsem bohužel prolezl a vypadá to, že můj BIOS to prostě neumí. Nemám tam žádné z těchto nastavení. Nevím, možná by pomohla aktualizace BIOSU, ale co jsem koukal na net, tak do něčeho podobného se rozhodně sám pouštět nemůžu. A že bude hned fungovat samozřejmě neočekávám ikdyž ten Ideneb šlapal celkem pěkně :)