Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tiskárna Canon MP 250 - jak ji připojt přes wifi?

Zdravím přátelé,
potřeboval bych poradit jak připojit tiskárnu přes Wifi.
Máme doma router,na který bez problému provozujeme 4 notebooky. Rád bych nějak připojil tiskárnu buď kabelem k routeru,nebo pomocí nějakého Wifi adaptéru.
Stolní počítač nemáme,takže každý kdo chce něco skenovat nebo tisknout se musí připojit k tiskárně přes usb.Tiskárna je Canon MP 250.Nerad bych tiskárnu dával pryč máme inkoust tak na 5 let a je asi rok stará. Poraďte mi prosím Jak na to.
Díky s pozdravem Dalibor

Proč píšeš problém s tiskárnou, když tiskárna funguje?
Změna předmětu, původně: problém s tiskárnou (host)

Díky za odpověď.Jenom bych potreboval vedět jestli to bude fungovat určitě. Pro nás to znamená koupit nový router a sehnat někoho,kdo nám ho nastaví. S tím prvním byl docela problém najít místo a nastavit ho aby pokryl celý dům. Pracuje v podstatě na max. výkon. Tak se trochu bojím problémů s instalací nového.