Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Web editor - podobný NVU

Dobrý den, existuje nějaký webový editor (dobrý, nejlépe ověřený), který by měl podobné funkce jako NVU, jen o trochu navíc. Především mi jde o lepší a hezčí vzhled stránky. Takže bych potřeboval nějaký program, který by zvládal lepší grafickou část, nejlépe aby se design tvořil podobně jako v NVU, mohl jsem vkládat obrázky, přesouvat je, zvětšovat je, upravovat text... popřípadě kopírovat styl z jiné webovky? Je nějaký takový? děkuji za odpovědi.

DreamViewer. Ale ten je platený. Osobne ale zastávam názor, že podobné programy len zdržujú a najlepší je na HTML PSPad, prípadne IDE (NetBeans, Eclipse).

Doplnené: Aby som ťa nepomýlil, PSPad a programy uvedené za ním sú textové editory, takže HTML musíš zadávať ručne, čo je podľa mňa najlepší a najrýchlejší spôsob editácie HTML.