Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Nero 10

Dobrý večer.

Chci si nainstalovat Nero 10 trial version. Jenže při instalaci důležitých součástí pro instalaci samotného softwaru Nero se mi zobrazí chyba od Adobe flash player, že nemám nejnovější verzi a proto je instalace ukončena. Nainstaloval jsem nejnovější verzi z oficiálních stránek Adobe. Jenomže se mi tato chyba objevuje pořád znovu i když nejnovější verzi mám. Nevíte někdo jak by se dal vyřešit tento problém? Předem díky za odpověď.

mam ten samej problém akorát s Nerem 11 - Platinum HD 11.0.15500 - trial,

"při instalaci došlo k chybám verze přehravače Adobe Flash Player"

(chci ho nejdříve vyzkoušet, mam čistou instalaci W7, předtím jsem neměl nainstalováno žádné NERO)

nainstaloval jsem ručně nejnovější Adobe Flash Player, a stále to stejné, instalace se v tomto momentu přeruší :-(

mam Windows 7 Pro 64 bit

poradí někdo?