Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prostřední tlačítko myši

Ahoj
Do teď jsem ve všech prohlížečích používal klik prostředního tlačítka myši k otevření odkazu v nové kartě. A teď z ničeho nic mě to nejde,nic se neděje (ve všech prohlížečích). Je to myší nebo?
Děkuji
P.S. Nic jsem nestahoval ani neinstaloval

Zkusil's myš v jiném PC? Přikláním se ovšem k názoru agenta Coopera - přes kolečko nabaluješ do pajšlu krysky neskutečný brajgl (však si to zkus rozebrat) a je možné, že se to dotklo i funkce mikrospínače pod kolcem.