Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kytarové efekty přes mikrák

Zdravím. Tak mě napadá, jestli existuje nějaký software, díky kterýmu by mi normál akustickou kytaru převáděl rovnou přes mikrák do komplu na efekt elektrické kytary.
Zní to možná složitěji... ale pokusím se to polopatě vysvětlit :)

Hraní na akustickou kytaru dělá zvuk :D
na elektrickou (po zapnutí efektů) dělá jiný zvuk.
takže kdybych zaznamenával hraní na akustickou kytaru mikrofonem zapojeným do PC, jestli existuje software co by mi udělal ten efekt.
Vím že existuje pro elektroakustický kytary... jako kabel z kytary do pc.
Ale takhle přes mikrofon se mi nic nepodařilo najít -to ale neznamená, že to neexistuje.

A tak se ptám, jestli někdo o něčem takovém neví..nebo jestli takový software opravdu neexistuje :))
Díky za každou odpověď.

okrem spomenutého Audacity môžeš skúsiť Native Instruments Guitar Rig-platená verzia,Native Instruments Guitar Rig Player-free verzia,obmedzenie je len v tom,že vie použiť len vstavané efekty od výrobcu a pridávať sa dajú len efekty,ktoré podpísal Native Instruments svojim certifikátom,ale aj tak ich je k dispozícii niekolko stoviek,takže amatér,neprofesionál má čo robiť,aby to vôbec naplno využil...inak napr. software SaviHost,ktorý vie použiť vst pluginy a tých je aj vo free verzii niekolko tisíc,Wavosaur-takisto možnosť použiť vst pluginy......