Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HD 3650 se zobrazuje jako 2600 xt

Jsem tu s dalším problémem, nakonec jsem do vedlejšího starýho pc koupil hd 3650. Ale když nainstaluju oficiální hotfix ze stránek amd, tak se karta zobrazuje jako 2600 xt a to v zobrazení, v gpu-z i ve zprávci zařízení. Na internetu jsem našel, že se takové případy vyskytují, ale nenašel jsem konkrétní řešení, nebo jsem mu nerozuměl.

Zřejmě to chce stáhnout normálně catalyst a driver k tomu nějakou starou verzi. Nevím.

- windows 7 x86, E7200, Asrock 4CoreDual-Sata2, 2x 1gb ddr1

ještě mě napadlo, vyndat tu 3650 a dát tám nějakou pcie kartu, ale deska má ve specifikacích - 1 x PCI Express Graphics slot (@ x4 mode). Znamená to, že kdybych tam dal nějakou kartu co podporuje pcie x8 nebo x16 tak ji to nebude podporovat, nebo pujde pomalejc?