Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB Flash - nelze odstranit zbytek hry

prosím vas mam 7.45 gb frešku a dal jsme tam battlefield 2 a pak kdyz jsem tu slozku dal pryc tak furt mi to uakzovalo ze mam zaplnenou frešku nevíte proč kouknete na obrazek nemma tam nic a mam tam malo mista pls nevite co stim ? Email sizez@seznam.cz nebo skype simon.zezula pls
Tu máte odkaz na obrazek pls pomoc 1vnVq
Změna předmětu, původně: USB Frash (shark.jd) (shark.jd)

Nemáš tam náhodou na tom Patriotovi povolenou funkci využití rozšířené paměti pro PC? Jmenuje se to ReadyBoost.