Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Probém s WIFI USB Key MSI US54G

Kúpil som si usb wifi kluc MSI US54G. Ked ho vloyim do pc detekuje nove zariadenie. Ked nainstalujem softver a ovladace y cd, hned ako sa zacne pouzivat zamrzne klavesnica a mys. Ked ho vytiahnem uz ide. Neviete prosim preco sa to deje ? Dakujem

Postupuješ s instalací podle návodu? (někdy se nejdřív instaluje softwér a teprve potom připojuje zařízení)
Jaký máš OS? Jakou základní desku (USB 1.0 nebo 2.0)?
Díval jsi se na web MSI, jestli nevydal novější ovladač (nebo nějaký patch)?