Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastaveni routeru p2p

Zdravim,potrebuju poradit,koupil jsou si router,nastavil,jede.Ale kdyz si chci zapnout nejakou hru napr counter strike nebo league of legend,COD 4,tak me to proste nepripoji na ten server hledal jsem to v nastaveni routeru skousel jsem i vypnout firewall ale bohuzel neuspesne muj router je TENDA W311r+ . Kdyby me nekdo mohl prosim poradit jak to mam udelat aby me to slo predem diky.

Tak najdu si na tech strankach co jsi me poslal ty porty napr pro League of legends a tam je 80, 443, 2099, 5222-5223, 8393-8400 5000-5500 tak ktere ty cisla z toho mam vybrat?kdyz vyberu 5000-5500 to zadam do Start port-End port protokol dam UDP a Lan ip dam podle Lan ip ktere mam nastavene v Lan settings potvdim to enable a dam ok pote rebootnu router.delam neco blbe?