Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows 7

Poradil mi mi někdo prosím postup druhé instalace win 7 na druhou část rozděleného hdd ale jde mi hlavně o to jak ten operační systém který nainstaluju ted mohl bez problému smazat a nevyskakoval by me při spuštění PC výběr operačního systému. Děkuji

To už teda máš nainstalováno nebo se teprve chystáš tvořit?

jak ten operační systém který nainstaluju ted mohl bez problému smazat

Když ho instalovat nebudeš, mazání odpadá. Stejně mně uniká smysl, normálním lidem jedny Windows stačí.

Napr. tak ze pred instalaciou druheho OS
a) zmenis aktivny oddiel na ten druhy napr. v ranish (nabootovat z UBCD)
alebo
b) prvy oddiel skryjes nejakym partition managerom, alebo vlastnym bootloaderom (XOSL apod)
V instalatore samozrejme vyberes ze instalovat na ten druhy oddiel.

neni to slozite. pripada to zlozite tebe a prave preto by si nemal skusat nejake testWindows :)

Btw. mozes ich aj nainstalovat uplne normalne nemusis predtym robit nic. Potom ked budes chciet odinstalovat tak si napr. pomocou EasyBCD odstranis ten vyber Win7/Win8 po zapnuti. Ale neskusal som to s Win8, mne staci ze ma sere Win jeden, nepotrebujem aby ma sral este aj nejaky dalsi :)