Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakázáná síť

Dobrý den,
moc bych prosil o radu s jedním problémem. Snažím se připojit k wi-fi síti (už jsou do ní zapojeny 2 počítače), nemohu ale žádnou síť najít a píše mi to, že bezdrátová síť je zákazána. Jak ji mohu povolit a k wi-fi se připojit? (jedna se o připojení v bytě) Moc děkuji.

ja mam rovnaky problem na druhy mobil tiez znacky samsung(galaxy mini 2) mi to ide ale na tento(galaxy ace) nie vypisuje mi to ze zakazane a 2 roky som sa na to vedela bez problemov pripojit a vsetko fungovalo jak ma (je to volne wifi) neviete preco a ako by som to znova mohla vratit? dakujem