Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neexistující soubor

Dobrý den. Stáhl jsem si z internetu soubor, který se ale rozdělil na dvě části. Jednu jsem odstranil, ale když chci odstranit i tu druhou, tak se zobrazí hláška, že tuto položku nebylo možné vyhledat. Nejde ho ani přesunout, přejmenovat... Prostě nic. Chtěl bych poradit jak se ho zbavit. Předem děkuji.

Nenapsal jsi žádné důležité informace, podle kterých by se dalo poradit.

Asi nějaký problém se čtením nebo pochopením textu?

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu ATI Sapphire Radeon 9250 128MB"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2000 CZ, Firefox 1.5.0.2 apod.).

To je horror. Stáhnul jsi "neexistující soubor", který se sám a záhadně rozdělil na dvě části. Nejde to smazat ani po restartu PC (pokud ho pak ještě najdeš)? Někde ve fóru je tady návod, jak to odstranit ukončením procesu explorer a pak pomocí Total Commanderu. Hledej.