Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FB účet uzamčen

Dobrý den..můžete mi prosím poradit? Facebook mi píše, že mi byl účet dočasně uzamčen. Nejdřív po mně chtěl telefonní číslo k ověření účtu....že mi pošlou sms s kodem, ale žádná mi nepřišla a účet je uzamčen. Dá se s tím něco dělat?Nebo už se tam nedostanu? Nemůžu to takhle ani zrušit, což bych nejraději udělala. Díky:)

Ahoj mám stejný problém. Zablokovali mi účet (a opravdu nevím proč, nic nezneužívám, žádné hoaxy, mám tam jen pár fotek a pár příspěvků) a na ověřovací kód čekám a čekám. Tak nevím, jestli už se mám rozloučit s účtem a založit nový nebo co dělat. Existuje nějaký email na technickou podporu, kam by se dalo napsat? Díky

taky jsem nespamoval.... na den uzamčen - teď mi tedy chodí na mobil kód nullnull - ovšem ta sračka pořád píše - kod není správný nebo vyprsšel (zadávám ho během pěti sekund) - takže de facto facebook nyní zneužívá má osobní data - pokud to čte někdo, kdo maká pro facebook, tak ať chcípne a at chcípnou na rakovinu i jeho děti