Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače zvukové karty

Dobrý den, nezná někdo nějaké ovladače na zvukové karty, kterou jsou kompatibilní s většinou zvukových karet ? něco jako Realtek...bohužel jsem žádné jiné nenašel, pouze již zmiňovaný realtek, ale ten bohužel neni kompatibilní s mojí zvukovou kartou...

mám PC....Zvukovou kartu mám SWEEX SCO11, na základní desce není...byl u ní ovladač C-media PCI Audio device, ale přijde mi, že má hrozně málo nastavení..atd...proto bych chtěl nějaké jiné ovladače, bohužel realtek(měl jsem ho na staré zvukovce) není kompatibilní