
Wifi na notebooku
Zdravím.Mám notebook Hp 625 a můj problém je v tom,že nemůžu zapnout wifi.Vedle tlačítka f 12 je přepínaní na normal internet - kabel a wifi,normálně to fungovalo a najednou to zmáčknu a místo wifi se mi zapne bluetooth ted tam mám pořád kabelový internet.Můžete mi někdo poradit co s tím díky moc.
Řešila jsem stejný problém.
Správce zařízení -síťové daptéry - Broadcom netlink .. Ethernet- Upřesnit -> hodnota: musí být "Enable"
Pak restartovat.
Otevřít Launch Manager a dát WiFi z Off na On
Snad to pomůže :)
pokud je launch managerem dodatečný program výrobce wifikarty (startuje v "po spuštění"), tak nemusí běžet vůbec, často je naopak v konfliktu s ovládáním wifi ve windows i se správou hesel wifi sítí.
windows má sám prioritizovat provoz lan/wifi podle metriky připojení.
launch manager může mít kvůli šetření baterky funkci, že po připojení drátové síťovky úplně vypne wifikartu - to je správné, tehdy má smysl.