Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt?

Ahoj. Dneska se mi stala poměrně nepříjemná věc. Mám 64-bitový Win 7. Koupil jsem si nová sluchátka do Pc. Zapojil a když jsem vytahoval bednu, abych vypojil webkameru s mikrofonem, bez jakéhokoliv varování se mi restartoval PC. V příčině problému bylo napsáno "Blue Screen", což je zřejmě Modrá smrt. Tak jsem si řekl že to nechám být, že to snad bylao jenom jednou. Zapl jsem MineCraft, hraji a najednou se mi sekl PC, ihned nato se mi objevila modrá obrazovnka s bílým písmem, kde se psaly neuvěřitelné klikyháky. Ničemu jsem za ty 3 sekundy nestihl porozumět, ale všiml jsem si v dolním pravém rohu nějakého nabíhání čísel. Víc bohužel nepamatuji. Nevíte co to mohlo být? Je to velký problém? Jak to vyřešit? Díky Danny
PS: Sluchátka mi nějak nefungují, při zkušebním hovoru mi to nic nenahrálo a během něj mi to psalo, že mám nemám správnou grafickou kartu. Ve správci zařízení jsem se pokusil aktualizovat, ale nic to nenešlo. Souvisí to s tím nějak?
Přesně to psalo "Nelze rozpoznat vaše zvuková karta"
"Zvuková karta je nutná pro možnost hlasovho volání. Vyzkoušejte našeho průvodce nastavení zvuku nebo použijte sluchátka s mikrofonem s vlastní zvukovou kartou." Dole mi to vyhodilo že mikrofon nebyl nalezen.
Byla to hláška SKYPE

no nejdřív mi naskočila modrá smrt,pak jsem zjistil,že nejde ten mikrofon.Myslel jsem,že to souvisí spolu.ale na tu modrou smrt teď kašlu,zatím se nic neděje.Teď jde o to,že jsem zjistil,že mikrofon jde vzadu ale ne vepředu.a tam já ho potřebuju

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Zakaž automatické restartovaní při selhání a pak sem zkopíruj název chyby něco_něco_něco nebo kod chyby 0x0xxxxx atd
btw co jsou zač ty sluchátka ?

mám nemám správnou grafickou kartu

To znamená co ?
když nejde mikrofon tak to s grafickou kartou nijak souviset nebude dal si jack do správný díry ? nemáš v nastevení nastavenou malou citlivost mikrofonu?
co vtom máš za zvukovku nějakou integrovanou nebo do PCI ?

sluchátka jsou genius HS-04SU. Malou citlivostí mikrofonu to není. Jak jsem už psal, vzádu zapojená sluchátka- funguje mikrofon, vpředu zapojená sluchátka- mikrofon nejde.Když je zapojená MSI web-kamera k tomu, sluchátka mokou být zapojena i vpředu a mikrofon funguje.

Když sluchátka zapojím dopředu, nic se neděje. Prostě to mikrofon nenalezne. Pokud dozadu, už nalezne. Když zapojím webku, na které jsou nainstalované ovladače + sluchátka s mirkákem dopředu, mikrák to nalezne.
PC je s Win 7 64-bit. Jiný popis nevím co myslíš. Grafické karty atd?