Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problem s instalaci hry

ahoj, prosim vas vyskytl se mi takovy problem, mam hru Fallout New Vegas (poctive zakoupenou) a nainstaloval jsem si k tomu pred casem "par" modu, ktere uz nechci takze jsem se hru rozhodl odinstalovat a nainstalovat abych ji mel zase cerstvou. jenze pri opetovne instalaci to po me chce registracni kod, ten kod mam, dam ho tam ale rekne mi to ze hra je uz registrovana a nelze pokracovat dal, uz nevim co s tim poradite mi prosim?? Mimochodem, hra bezi pres pos***** Steam
hry.poradna.net (karel)

Přihlaš se na ten (PODLE TEBE) připos***** Steam , ( 1 CD Klíč de pouze na 1 účet ! ) nemůžeš 1 cd-key dát na 50 účtů
A hra mohla jít odinstalovat tak že by si dal na steamu naní pravej a Vymazat Obsah.
PS : Tohle patří do fora HRY !