Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem black and white game - půjde spustit na Win XP ?

čauka lidi,
konečně jsem se zbavil závislosti na WOWu a hledám nějakou hru na uklidnění a black and white jsem kdysi dávno hrál pirate verzi (už ji samozřejmě nemám), ale teď ji mají v obchodě za slušný peníz, tak přemýšlím že ji koupím, ale problém je, že není zaručená kompatibilita s WXP. Na netu jsem někde četl, že jde, někde že jde jen s profi verzi a home nejde, tak nemáte někdo s tím zkušenosti? Popřípadě, nemáte ji někdo doma a že by to zkusil jen nainstalovat a spustit, jestli to jde?:-)..dvojku nechci, páč můj pc nesplňuje hardwarové požadavky :-[..
díkez za případné rady..

[mod]Doplněn titulek dotazu (host)[/mod]

Tak jsem si to z torrentů stáhl (jsem nečekal, že tak stará hra jde ještě najít:) ) a funguje dobře, takže pro případné zájemce win XP prof. v plné aktualizaci funguje hra bez problémů.
Jinak díky za reakce ;)