Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Automaticky otevřít .bat přes autorun.inf

Dobrý den, mám přesně stejný dotaz, jako osoba v odkazu:

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=200809 29063516AA30iOo

Chci aby se automaticky spustil můj soubor s příponou .bat, když zasunu flashku do pc.
Bohužel přes řešení, které je tam vykládané jsem se k cíli nedostal.
Pro eliminaci dalších dotazů: mám W7, Flasky se mi spouští normálně, takže autorun běží.
Postupoval jsem tak, že jsem -> naformátoval do ntfs -> zobrazil si pro jistotu skryté soubory -> najel na flashku ->vytvořil nový soubor .txt a přejmenoval na "autorun.inf" -> do něj jsem vložil následující kód:

[autorun]
open=Jpg.bat
action=Start My Application

Zkoušel jsem to bez toho "[autorun]", bez toho "action=Start My Application" a nic nefungovalo. Pátral jsem na netu: http://dailycupoftech.com/usb-drive-autoruninf-twe aking/ i tady v historii, ale marně. Děkuji za jakékoliv navrhované řešení.

Tak jsem zase zpátky. Mě totiž nefunguje ani přidat tam ikonu. Asi dělám někde nějakou základní chybu. Můžete mi prosím popsat přesně "jak?"

Vytvořím autorun.txt, přejmenuji na autorun.inf (ano, mám zobrazeny přípony) a vložím tam kód.

icon=ikona.ico

ikonu (ikona.ico) překopíruji do stejného umístění, tady rovnou na flashku. Ale nefunguje to. Co dělám špatně?

Tak to je dobrý. Dřív si to o něm myslelo, že je také neodpojitelná a když jsem dal bezpečně odebrat, tak na mě W7 vyhodily chybovou hlášku. Ale jen co jsem tam dal autorun.inf s labelem a ikonou, tak se HDD tváří jako flashka a jde všechno. Praštěný. :D