Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propojení mobilu a pc

Čau, prosímvás mám problém. Koupil jsem si nový mobil, samsung galaxy mini a po zapojení do pc vůbec nereaguje. U předešlých mobilů se mi hned otevřela složka a tam jsem si mohl naházet muziku a obrázky a teď se nic neděje. Samsunga mám poprvé, takže žádné zkušenosti.
Mohl by prosím někdo poradit? děkuji

Za prve v mobile mas niekde v nastaveniach ze jak sa ma hlasit ked sa pripoji cez USB (ci ako uloziste alebo pre samsung kies, ty chces ULOZISTE).
Za druhe ked pripojis USB tak na displayi mobilu musis potvrdit ze sa ma pripojit uloziste. Ma to svoj vyznam (napr. ten ze cez USB sa da mobil aj len nabijat, a niekto nechce aby mu vyskakovali dementne Windows okienka).
A ked tam presuvas nejake data tak preistotu pred odpojenim z PC to v PC softwarovo odpojit (vo Windows ikonka vpravo dole)