Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem acer aspire one - nejde zapnout

Dobrý den, snažil jsem se hledat, co to šlo, než jsem vložil dotaz, ale vcelku bezúspěšně. Jedná se o netbook acer aspire on n214, s procesorem intel atom. Netbook normálně fungoval, ale jednou jsem ho vypl a už nenastartoval. Když ho zapnu, tak se rozsvítí power led a vlevo začne pravidelně blikat diodka (asi to je pevný disk), vedle diody na capslock..ale obrazovka nenaskočí. Větráček se rozběhne, disk jsem zkoušel na jiný počítač a funguje normálně..tak už nevím. Nemá s tímto někdo zkušenosti? Děkuji za radu

Nevíte tedy někdo, jak u tohoto netbooku provést ten reset, aby to pak četlo z flashky ty data? Je to netbook acer aspire one n214 a bohužel fn+esc mi na to nefunguje. Nerozbliká se power ledka..již nevím, co s tím..děkuji za rady