Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejvýkonnější grafická karta do AGP s pasivem?

Zdravím, nějak v tom říjnu bych chtěl vyměnit svoju grafickou kartu. Výměna desky nepřipadá v úvahu, protože bych na tom prodělal mnohokrát víc (mám AMD X2 a 4GB CL2.0). Jediný můj požadavek na kartu je pasivní chladič. Preferuji ATi.

P.S. Při zadávání příspěvku máte chybu ve slově Predmet.

Díky :-D

Proč myslíš? Mně celkem vyhovuje, i když hraju jedinou hru :-D (ale ta zas není nic extrémně starého)

Pro mě je důležité, že to je Ati - ne kvůli fanouškovství, ale kvůli 2D obrazu, který má ati subjektivně (:!:) lepší. Matrox by byl ještě lepší, ale to už bych si nezahrál.

Jinak forceware taky nemusím, a i přes bídu ovladačů Ati považuju Omegy za menší zlo :-D

1) říjen je za čtyři měsíce. Do té doby přijde další generace karet a opravdu nemůže nikdo vědět co se bude dělat do agp v pasívu.
2) výměna desky je 2500kč aj s daní za A8n-E deluxe nechápu co je na tom mnohonásobně víc když např. starou desku pravděpodobně prodáš ještě hodně nad litr.
3) momentálně jsou do agp 6600gt s pasívem, 7600GS což je pravděpodobně nejvýkonnější karta pro agp jsem ještě s pasívem neviděl.
4) doporučil bych momentálně 7600gt ale pro pcie.
5) ati se mi zdá dost zaspává poslední půlrok a na agp kašle. řada x1000 se podle mě nepovedla až na nejvýkonější karty v ceně nad 6-7táců.nejsem nvidák mám momentálně x800gto.

Jenomže to rovnou do am2 a ddr2 by bylo v tvojem případě tak drahé a neefektivní že by do toho nešel ani šílenec.Ale mírný pokrok v mezích zákona AGP-PCIE si myslím že taková blbost není. U těch karet v té cenové hladině které hledáš je si myslím lepší sežrat výměnu desky než koupit něco do agp co bude předražené nebo pomalejší a navíc co potom nejspíš ani nikomu dobře neprodáš.