

SSl certifikat vyprsal
tuto otazku pisem za moju kamaratku, a cez telefon, takze nemam vela info...
netbook Samsung, W XP +SP3, pripojenie cez USB 3g modem, prehliadac Chrome, Microsoft Essential Security, FW z XP
pouzivala Youtube downloader, kt. jej ale nechcel stiahnut video z YT, napisal vraj aktualizacia doplnku pomoze... Pomohla, ale:
skype ide, YT ide, na akejkolvek inej stranke v adresnom riadku Chrome presktne http a hodi hlasku: SSl certifikat vyprsal..
skusili sme bod obnovy, nepomohlo, momentalne bezi scan na Antispyware, ale vysledky az zajtra...
vie niekto o co ide a ako na to?
Promazat cache prohlížeče a taky cookies. Smazat starý certifikát a zkontrolovat si nastavení data v PC/buku.
vdaka...kde to je v Chrome? vies ma naviest prosim???
ja ju mam na skype a ja tu chrome nemam
zkontroluj ještě to jednodušší - datum/rok v notebůů, jak ti psal kolega.
datum bol o mesiac dopredu, tj. februar 2012, ale po prenastaveni ziadna zmena
Co jste udělali z toho nahoře, kromě změny data? Všechno je to ve Chrome pod ikonou montážního klíče vpravo nahoře v okně prohlížeče - v položce Možnosti. Po nastavení toho správného data bude možná potřeba zrestartovat PC (nebo se jen odhlásit).
kedze sa mi ju nepodarilo po telefone previest nastaveniami, tak sme zmenili datum, odinstalovali chrome, restartovali a znova nainstalovali...ziadna zmena
Po vycisteni cez Antispyware a prenastaveni datumu to bezi ok...
Zatial...
dakujem vsetkym co si trosku potrapili hlavu...