Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porovnani PC

Kterej PC je lepší ???
Intel Core i3 M350 2,3 GHz
4GB RAM
ATI Mobilit Radeon 6370 HD 2GB
___________________________________
AMD Phenom II x4 P960 1,8 GHz
4GB RAM
AMD Radeon HD 6650M HD 1GB pamet

No co je lepsi treba ve vykonu podle me kdyz ten druhej je AMD tak to mluvi za vse a jeste ke vsemju 1,8 GHz vs 2,3 GHz
oboje jsou to ctyrjadra jedno je fyzycky 4 jadro a druhy 2 fyz.2vyrtualni ,, tak se ptam co asi je lepsi podle vas

no jde o to ze ja mam HP pavilion G62 ( ten s tim intelem) kamos ma asus s tim amd , nejdriv jsem nevedel ze ten intel core i3 je ctyrjadro , myslel jsem si ze je to 2 jadro ,, to amd je 4jadro , takze samozdrejme kamos hned jakej je to borec ze ma 4 jadro a ze ja sem strasnej ubozacek ze mam jen 2jadro tak se vas ptam :::::::: !!!!! ::::: jestli ja mam silnejsi komp nez on , tim myslim v procesoru grafice .
dekuji za odpoved .