Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Praskání zvuku

Takže zdravim, mám jeden větší problém...a tím je praskání zvuku...opravdu hodně jsem toho pročetl na internetu..ale bohužel jsem nenašel žádné spolehlivé řešení..většina těchto problému byla na W7.. já mám 32bit vistu....teď už k mému problému...ve všem(YT, VLC player, HRY, BS player) mi nepříjemně praská/kouše zvuk...nejvíc ale toto dělá, když například přepínam stránku na internetu, ale někdy to práská i když s PC nic nedělam a jen hraje muzika...tak mě napadlo, že nestíhá RAMKA...ale pří záseku nepozoruji nárust využítí RAM... CPU taktéž....také jsem si nedívno koupil novou zvukovku http://www.czc.cz/creative-labs-x-fi-mx-xtreme-aud io-oem/44293/produkt?q-category-id=ehe56855iihp19g n2k5f32seu2 a problém nepřestal..(dělalo to i na staré) takže jsem usoudil, že ovladači to nebude...přesto jsem je přeinstaloval a problém trvá dál..také jsem zkoušel přeinstalovat kodeky na
K-lite ale problém stejný...tak se ptám, neměl někdo stejný problém a jak ho vyřešil ? :) nebo nějaký šikula, nějaký nápad ? :) byl bych moc rád..předem děkuji

Tak se znovu hlásim.. rozebral jsem PC a zjistil jsem(spíš zapomněl :D) že na zakladní desce mam jen jeden PCI slot(nevim jak vy)...a v tom když je zvukovka, tak je asi půl centimetru od větráku na grafiku..což mi přijde, že je ten problém..bohužel se s tím budu asi muset smířit :( tak jsem si aspoň uklidil v PC prach :D

ten problem by nemel byt ani kdyz je vyuziti cpu na maximum, porad si myslim ze je chyba v zakladni desce, zkus jestli mas moznost vyzkouset jinou, a nebo udelej investici do zakladni desky, zalezi jaky mas pocitac ale obyc. se da poridit v radu par stovek, dobra uz do 2 tisic ktera by stacila i na nejnovejsi hardware