Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Motivy na Symbian S60

Ahoj, prosím vás nevíte, kde bych mohl sehnat nějaký motiv na mobil C5-03 s operačním systémem Symbian S60 5th aby měla tapeta nějaký takový vzhled? http://www.mobilmania.cz/ShowArticleImages.aspx?id _file=353213969&article=1319367 JDE MI SPÍŠE O VZHLED TĚCH HODIN. Nebo když mobil odemykám, tak mi tam naběhnou hodiny a tlačítko odemknout, nešlo by ta obrazovka nějak upravit? Nějakou aplikací? Díky

Cclock jako sporic obrazovky nepojede, je urcen pouze pro starsi Symbian S60 3rd, tva Nokie ma Symbian S60v5, bez podpory widgetu. Na hodiny na homescreenu zapomen, nepujde to. Tusim ale v nejnovejsim FW jiz neco podobneho je implementovano.

Edit: ten SPBshell by mohlo byt nahradni reseni, je ovsem dosti narocny na RAM, nevim jak by si to rozumelo s tvou Nokii.