Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3D film

Zdar, koupil jsem si 3D film. Pustím si ho v PC např v stereophonic playeru nebo vlc playeru a obraz není 3D a je 2x vedle sebe. Jak se mám normálně dívat na 3D film..3D brýle samozřejmě mám

Požadavky na systém stereoskopické Player
Obecné požadavky na systém

Windows 7, Windows Vista, Windows XP nebo Windows Server 2003 1
DirectX 9
Zvuková karta
3D hardware (3D brýle, 3D zobrazení, 3D projekční systém, ...)

Další požadavky na přehrávání DVD

1,5 GHz procesor nebo lepší
DVD-ROM
DVD dekodér

Další požadavky na přehrávání HD

Dual Core procesor pro přehrávání 720p
Quad Core procesor pro přehrávání 1080p
V závislosti na kodeku, může být požadováno rychlejší procesor.