Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomalý internet na tabletu

Dobrý den, mám dva problémy začnu tím 1.Takže před týdnem jsem si z internetu koupil tablet Archos 101 IT doma mám wifinu d-link stála něco kolem 1000kč na notebooku stahuju kolem 2 mb/s ale když idu na net na tabletu strašně dlouho to načítá i když sem si stahoval z andorid marketu dungeon defender má to 500 mb stahoval sem to celý den.A když idu k tetě na wifinu taky má d-link stál něco kolem 400 kč má stejného operátora jak já tak to ide strašně rychle i stahování.Nevíte čím by to je může to být tou wifinou?A těd druhý problém když zapnu nějakou velkou hru nad 300 mb např gta 3 nebo dungeon defender tak to naběhne sou titulky a hned to spadne nevíte jak to opravit?

Ach jo , lidi remcaj o tom o čem prd ví

Tak za a) archos se od lacinejch čínskejch blbostí dost liší, například displayem.
android 4.0 bude, je jedno jestli od developerů z archosu nebo z XDA - ale bude.

Hry tam rozjedeš skoro všechny