Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AGP grafická karta s HDMI?

Zdravím, řeším drobný problém. Mám jeden PC, který má pouze AGP slot na grafickou kartu a já do něj potřebuji připojit HDMI kabel z televize. Problém je v tom, že konfigurace PC musí zůstat taková jaká je, není možné jí měnit z jistých důvodů, které nebudu vypisovat. Chtěl bych se zeptat, zda existuje nějaká agp karta s hdmi a dá se koupit? Tudíž zda je někde skladem nebo nějakou nejlevnější kombinaci agp grafické karty s nějakou redukcí tak, aby mi to utáhlo filmy z TV. Díky moc

V kdejakým PC obchodě, určitě mají takovou prkotinu na skladě, nebo snad v každým slušným eshopu.

Buď rovnou kabel, kterej mi přijde docela drahej:
http://www.alza.cz/propojovaci-kabel-hdmi-dvi-hama -5m-single-link-d79456.htm#popis

Nebo jen redukci a k tomu už možná máš HDMI kabel, takže to vyjde podstatně levněji:
http://www.alza.cz/redukce-dvi-hdmi-hama-dual-link -zlacene-konektory-d79466.htm
Ta redukce je duallink, takže pro lepší obraz raději toto.

Ano, přes kabel. Pokud však tvoje zvukovka a zároveň TV umožňuje propojení přes SPDIF, tak to využij. Většinou je to přes optický kabel. Má to výhodu, že je to odolnější vůči rušení, přenos je v maximální kvalitě a na propojení ti stačí jedinej kablík.

No já myslel jediným kabelem jediný vlákno po jednom konektoru na každým konci. Ty už na to použiješ stereokabel, což jsou dva kabely v jednom svazku. Kdybys chtěl přenést 5.1 signál, už bys pořeboval 6 vláknový kabel s hromadou konektorů, zatímco SPDIF by to opět přeneslo po jediným tenkým kablíku. To je jedna z jeho výhod.

Ale ano, můžeš to tvoje řešení klidně použít, bez obav.