Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde najít bluetooth na PC

Ahoj lidi (nebo dobrý den, podle toho jak chcete),:beer:
potřebuji se zeptat na můj problém s počítačem... - Mám Windows 7.
Dole v pravém rohu (je tam taková šipka a ty malé ikonky) bylo kdysi bluetooth.
Pak to "asi samo" zmizelo. Nemůžu ho nikde najít a každopádně nevím jak ho tam vrátit.
Prosím, poradíte někdo? :( Odpověd hledám už dlouho, ale nic...
Díky...
Wolfus:-D

Já mám windows 8 a do PC jsem strčila konektor bluetooth(nebo jak se tomu říká...) a oběvio se to tam a já pak omylem klikla místo na sdílet položky na odstranit z ikon :( a když sem to tam strčila po 2. , už se to tam neobjevilo a ted potřebuji sdílet obrázky z mobilu do PC ale neobjevuje se ot tam a nevím, kde to mám hledat. Prosím, poraďte je to naléhavé!! :O