Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sázka - Intel+nVidia vs. AMD+ATI

Zdravím všechny příznivce našich elektronických miláčků.

Vsadil jsem se se spolužákem, kdo sestaví lepší PC bez case a periférií. On má raději Intel a nVidii a já jsem zastáncem AMD. Vrchní hranice je 40 tisíc kč. Na CZC jsem ji o 200kč překročil, ale to nevadí. Sestavil jsem tuto sestavu, ve které musí být CPU, GPU a chipset od AMD:

Procesor:
product.jsp

Deska:
product.jsp

Grafická karta:
product.jsp

RAM:
product.jsp

SSD (na systém):
product.jsp

HDD (data):
product.jsp

CPU chladič:
product.jsp

Zdroj:
product.jsp

DVD vypalovačka:
product.jsp

Co Vy na to? Případně, co by jste vyměnili?

P.S.: To bych chtěl mít doma :D

Je to sázka o nic. Jen tak z nudy. Vím, že na i7 s tím Buldozerem budu mít co dělat, protože tam kámoš prý dává ten procesor s 6 fyz. / 12 virt. jádry. O tu cenu nejde. To mi stačí tak, jak to je, spíš mi jde o to, jestli by jste vy zvolili třeba jinou RAM nebo jiný procesor...

Jinak sestavovat to opravdu nebudeme :D Bude to hodnotit další člověk, který dostane obě sestavy a bude bodovat jednotlivé komponenty...

Jak jinak by si to hodnotil? Rozhodně nebudeme dávat 80 tisíc, abychom sestavili dvě sestavy pro porovnání..

P.S. Napadl mě dobrý nápad na maturitní projekt :D