Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PCI grafika

Potřebuju grafiku do PCI slotu. Nevíte o nějaké? Nebudu na ní hrát žádné hry, no možná Sudoku, jinak Office, internet, no prostě kancelář.

Že jsem to nevěděl, mám ve starém PC jen 1MB grafiku ...

Dodatek : nemůžu si za nic na světě vzpomenout na název tenkrát
naprosto špičkové 2D karty, ideální v kombinaci s Monsterem nebo Voodoo1,
měla VRAM 2.25 nebo 4.5 MB, osobně jsem ji vlastnil. Hledám už skoro hodinu
a nic. V názvu měla snad číslovku 6000 nebo 4000, hlava děravá 3-[
.