Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vybrat grafickou kartu??

Mám AMD ATHLON(IM) 64 Processor 3800 2,416hz odešla my grafická karta.Nevím podle čeho mám grafickou kartu vybýrat.Počítač používám na přehrávání videa a pařím i starší hry.Co se týče peněz přestava je do 1000KČ.Mohl by mě někdo poradit.Předem děkuji.

prosím o radu ahoj takže mam problem vybrat si grafiku nevim která je nej učel jednoznačna na hraní her toto je muj pořítač http://www.alza.cz/hp-elite-7300-microtower-d24081 6.htm zjistil sem ze grafika je uplne tabu sice ma velkou pamet ale neviuzije ji (bral jsem to podle pameti proto potrbeuji pomoc sem v grafika takty sharedy prostupnost španelska vesnice ) proto chci poradit koukal jsem na recenze nekde pisou tu jinde zase tu grafiku bych si představoval do 3500 ale pokud by to byla nejaka vyrazna pecka tak bych byl schopny investovat do tich 4000. dekuju rozliseni meho monitoru je 1280x1024 nehodlam kupovat nový monitor tudis prosim o radu predem dekuji . email : spousta.hry@gmail.com nebo facebook : Chosé de la Pepé děkuji