Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová zvukovka PCI na starou zákl. desku ECS L7VTA s podporou Win 7

Poradíte mi někdo, když koupím nějakou novou zvukovou kartu do PCI sběrnice, bude mi fungovat ve staré zákl. desce ECS L7VTA? Operační systém mám Win 7, 32, ale stará zvukovka SB0220 už mi pod Win 7 nejede a zatím ji nedokážu rozchodit, protože nefungují žádné ovladače. Uvažuji proto, že bych koupil novou s podporou Win 7, ale zase si nejsem jistý, zda ji ve staré desce rozchodím. Stačila by mi úplně obyčejná zvukovka 5.1. Díky za radu.

Uvažuji např. o této http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 8P0X0000RW1

část i zde: http://pc.poradna.net/q/view/766899-zvukovka-sound -blaster-live-5-1-sb-0220-ve-windows-7 (touchwood)

Nevím jestli to bude odpověď pro tebe,ale už se mi v W7 podařilo SB"Live" rozchodit.První zvukovku jsem dokonce odložil,že je vadná,ať sem instaloval cokoliv z drajvrů nešel ven žádný zvuk.Sehnal jsem druhou identickou a závada se popakovala.Nakonec jsem stahnul ovladač přímo ze stránek Creative určený pro XP a zvukovka šlape jak hodinky.LINK
Ještě proč jsem to absolvoval,nehledě na kvalitu oproti integrovaným,jsem potřeboval na desce bez GAMEPORTU rozchodit digitalizer gramodesek.Byl nějaký archaický potřeboval k napájení ještě GAMEPORT.