
sietovy kabel odpojeny
Zdravim...Mam 3PC a chcem ich prepojit, cez switch, no stale mi vypisuje, ze je sietovy kabel odpojeny....Aj napriek tomu mam vsetko nastavene a sietovky su funkcne.
Zdravim...Mam 3PC a chcem ich prepojit, cez switch, no stale mi vypisuje, ze je sietovy kabel odpojeny....Aj napriek tomu mam vsetko nastavene a sietovky su funkcne.
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
Mas spravny kabel (nekrizeny)? MM.. 22.06.2006 15:17 |
MM.. | |
Dneska je v podstatě jedno jestli použije křížený nebo nekřížený. Každý současný switch má autodetek… Michal 24.06.2006 10:44 |
Michal | |
Každý současný switch má autodetekci.
Tak s tim bych az tak nesouhlasil, ja pravda ze dnes vetsina… rh 24.06.2006 13:55 |
rh | |
Dnes je to naozaj jedno. Ja som v sieti cez krížený kábel.
Edit: Aha, môže byť. nový msx. 24.06.2006 13:56 |
msx. | |
a switch jsi zapnul do napájení? :-D touchwood 22.06.2006 18:28 |
touchwood | |
Aj to sa veru stáva a nie vždy to každého napadne.:-) poslední msx. 24.06.2006 13:57 |
msx. |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
Mas spravny kabel (nekrizeny)?
Dneska je v podstatě jedno jestli použije křížený nebo nekřížený. Každý současný switch má autodetekci.
Tak s tim bych az tak nesouhlasil, ja pravda ze dnes vetsina switchu ma v sobe MDI/MDX, ale ne vsechny a take tazatel muze mit nejaky starsi kousek. Proto je treba venovat pozornost vyberu spravneho kabelu.
Dnes je to naozaj jedno. Ja som v sieti cez krížený kábel.
Edit: Aha, môže byť.
a switch jsi zapnul do napájení?
Aj to sa veru stáva a nie vždy to každého napadne.