Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s notebookem při spouštění se na 75% sekne

Zdravím všechny potřeboval bych malou radu.Když spouštím notebook tak se asi na 75% sekne. A to vždy při spousteni plochy.Před třemi dny se mi ani plocha nenačetla jen po prihlášení černá obrazovka s pohyblivím kurzorem.Zkousel jsem antivir zda nemam v ntb viry ale nic nenasel.Taky jsem zkousel opravu systemu a take bez vysledku. Prosím poradte. A nebo dejte navrhy jak bych to mohl zkusit

Muj hardwer a softwer se zklada z

OS: micro. windows 7 profesional
procesor: AMD Athlon(tm) II P320 Dual-Core Processor
Grafika: ATI Mobility Radeon HD 5470

Předem děkuji za odpověd

ted stim momentalne bojuji. nouzoví rezim jede v pohode.bod obnoveni jsem take zkousel jenze nejvzdalenejsi bod obn. je 2.2.2012 15:22 A porad to sami kdyz me najede plocha tak se sekne nebo ani nenajede a ukaze se znova cerna obrazovka s kurzorem.
Ted se mi to podarilo spustil ale musel jsem vypnut vsechny spousteci procesory vcetne antiviru apd.

do služeb se vůbec nemontuj, respektive originální ms nech napokoji, a zamysli se nad službami cizích výrobců. zobrazí ti je třeba codestuff starter, záložka "services".
nebo výpis z hijackthis - ms služby ve výpisu "o23" neuvádí, jen cizí.

pokud služby říkáš běžným procesům, co se automaticky spouští po startu, jsi na správné stopě. ten starter je zobrazuje v záložce "startups/po spuštění"

prohlížeč událostí jsi už v pc našel?

uz jsem to udelal nasel jsem vinika DHCE register ve sluzbách. zakázal jsem ho. Nyní me notas faka v pohode. Ale mel jsem horke chvile s nodem. pri ukoncovani sluzeb jsem zakazal noda a nesel mi spustit nakonec jsem obnovil system zakazal jsem DHCE register a nod se take rozjel.nyni vse faka jako hodinky. diky vsem za rady