Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace Win 7, jazykové balíky

Zdravím,

včera mi ESET ukázal že nemám plně aktualizovaný OS, tak jsem nechal OS aktualizovat a šel spát. Ráno když jsem se probudil bylo vše naistalované, ale na disku C mi tyto jazykové balíky zabírají 17,6 GB. Chtěl bych se proto zeptat jestli je můžu nějak odistalovat. Ve správci aktualizací tyto balíky nejsou. Předem díky moc.

start - do vyhledávání zadat "změnit jazyk zobrazení" - nainstalovat/odinstalovat jazyky - odinstalovat vybraný jazyk
nevýhoda je, že se to musí dělat po jednom a některé balíčky chtějí restart, protože jsou provázané s jinýma balíčkama