Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2gb rychlejsi pameti nebo 3gb pomalejsi?

Zdravim upgradoval jsem PC a resim ted mensi dilema. Mel jsem v pc pameti DDR2 2x512mb 667mhz CL5, a dokoupil jsme jako soucast upgradu dalsi pamet DDR2 1x2gb 800mhz CL5. Rad bych mel samozdrejmne zapojene vsechny pametove moduly a mit celkem 3gb, avsak kamarad mi rikal ze kdyz zapojim pamet s 800mhz s pameti s 667mhz na jendu desku ze ta co mela 800 pojede pak taky na tech 667mhz a bude tim padem pomalejsi. Chci se tedy zeptat co je lepsi, kdyz zapojim vsehcny pameti do zakladky a budu mit 3gb nebo kdyz zapojim jen tu 2gb pamet ale pojede na 800mhz?

Nenapsal jsi nic o procesoru ani o desce. Pravděpodobně bez přenastavování poběží cokoliv na 667mhz nebo méně.I kdyby jsi tam měl 800mhz ram. Takže výkon pamětí se nezmění.Není co řešit- 3gb nebo víc.