Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladače na Xircom PCMCIA kartu - síťová karta a modem II CEM2

nemuzu na tom rozjet modem, W98SE ji identifikují a naistaluji v síti to jede ale modem nema odezvu pri diagnostice, hlasi ze neni pripojen. Je to hodne stara karta ovladace jsem nasel jen pro W95osr2 na podpore MS cosi pisi o inicializaci modemu jenze je to anglicky takze nevim nic. Kdyz se mu snazim vnutit jine ovladace tak rve ze inf neobsahuje informace o zadanem hw. Zalovte v pamet jestli jste to nekdo neresil. Jo a taky dost hreje sotva na tom ruku udrzim, druha sitovka je skoro studena. diky

Téměř jistě nemáš správný ovladač (to usuzuju z té nefunkční diagnostiky - buď je zcela špatný, nebo z nekompatibilní verze, mám pocit, že W95 a W98 nejsou u složených zařízení zcela kompatibilní). Co si pamatuju, tak Xircom byl mistr v debilním pojmenovávání karet (samozřejmě prakticky stejný název, naprosto rozdílná střeva).

Nevěřím, že ovladače nelze najít. Co si pamatuju, tak Xircoma koupil intel, tudíž ovladače budou tam.