Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s registry

Cus na mym kompu mam pořád problém s registry vždycky je smažu pomocí programu CCleaner, ale po restartu PC tam jsou zase znova. Poradí někdo jak je smazat natrvalo? Měl jsem totiž celkem zpomalenej komp (hlavně při zapínání Win XP to trvá tak půl až minutu než můžu cokoliv dělat) a po pročištění negostru a všeho co CClenerem de je to o něco rychlejší. Díky za rady všem

registry se nemažou, a už vůbec ne ccleanerem, u kterého nevíš co a proč děláš.
pokud ti nějaký dement a redakce živě tvrdí, že se tím zrychluje počítač, tak už jste tři.
ještě jednou a pomalu: registry nezpomalují počítač.

místo toho si raději projdi, co se ti automaticky spouští po startu, a zakaž nesmysly a odinstaluj několik antivirů a antispyware spuštěných najednou. taky zruš všechny nesmyslné updatovače, co se cpou na net.
přehled co se spouští mají windows v msconfig.exe
výpis pro masochisty ti dá log hijackthis.
asi nejlepší přehled má codestuff starter (autoruns, services, běžící procesy).