Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Diskové uložiště

Potřeboval bych poradit. Uvažujeme o diskovém uložišti o minimální velikosti 4TB. A potřeboval bych poradit nejlepší a nejlevnějšší řešení (uvažuji o NAS).
jediné co je požadavek aby na disky měl přístup jen uživatel co zadá jméno a heslo. a RJ45 (což nas by měl mít každý)

Jak důležitá jsou ta data? NAS je správný nápad, volil bych ale něco, co umí mirroring (do firmy - na doma netřeba). Levné NASky sežerou jenom jeden disk. Jak už pravil Host, něco od Synology nebo QNAPu.