Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Formátování dat v Adobe Reader 9

Zdravím,

právě vyplňuji formulář ve formátu pdf. Ceý formulář musí být vyplněn v angličtině. Problém je v tom, že když do kolonky datum zadám požadované datum ve formátu např. 02-06-1996, tak se mi místo toho zobrazí 02-Čvn-1996. Nevíte prosím někdo, co mám udělat, aby se datum zapsalo ve stejném formátu, v jakém ho vyplňuji? Zkoušel jsem se podívat, jestli v nabíce pro toto nejsou podobné volby jako třeba ve Wordu, ale nic takového jsem nenašel. Hledal jsem i v nápovědě, a buď neumím hledat, nebo to tam prostě není.

Díky za každou radu!

No Ty riešiš riadnu kravinu... Kašli na to ako sa to zobrazuje! Ono sa to zobrazuje správne!
Ide o to, že zadávať to máš v poradí dd,mm,rrr - To značí deň, mesiac, rok,

- a aby nedošlo k omylu pri zamenení dňa a mesiaca lebo napr. môžeš zadať 02-02-1970, ktoré z toho je deň (02) a ktoré z toho je mesiac (02)???
Ha - už chápeš, prečo tam máš zadávať dátum v tom Tvare, aby nedošlo k pomýleniu? dd,mm,rrrr ???

Vôbec to nerieš a vyplň to - zobrazenie dátumu je v úplnom poriadku !!!!

Aha vytlačiť... To neviem - áno možno sa to vytlačí po česky...
Ale myslím si, že všetko má na svedomí práve miestne a jazykové nastavenie v systéme, lebo ak sa Tebe na PC zobrazuje dátum v češtine,
potom mne sa ten istý formulár na mojom PC (SK nastavenie) - zobrazuje dátum v SK...
V amerike sa im zobrazí ten istý formulár zase inak - dátum - myslím, že oni používajú prvý mesiac, potom deň, rok....

Tak sorry, ospravedlňujem sa za unáhlené reči...:-( Mne ten dátum zobrazuje v angličtine, nie v slovenčine.
Neuvedomil som si, že skratky: prvé tri písmená máme rovnaké ako v angličtine, prišiel som na to pri mesiaci máj, zobrazí mi to May a nie Máj...
A hlavne mám Adobe Reader 9.5.0 - v angličtine!